OBCHÁDZAJTE 5 HRUBÝCH CHÝB, ktoré spôsobujú zlyhanie pri odvykaní od cigariet.

 

Ako sa vyhnete 5 neúprosným chybám, kvôli ktorým nedokážete ľahko a rýchlo prestať fajčiť! 

Získajte 12 stranový dokument s jednoduchým návodom, ktorý je založený na starých pravdách a mnohokrát overený.

Phasellus tempor rutrum aliquam. Nam at consequat magna.

Ut pretium posuere sapien eget ultricies. Nam sit amet sapien dolor. In non nisl elementum, fermentum urna sed, condimentum nunc. Curabitur dignissim tortor vel dolor convallis consequat. Duis laoreet, lacus in elementum gravida, eros est commodo erat, nec ornare elit nunc a lectus. Etiam sed egestas sem. Aliquam nisl magna, elementum nec ligula vel, aliquet interdum leo.

Hľadaná stránka neexistuje

Čo o mne povedali?

Stretnutie s Mirom bolo veľmi prínosné, nakoľko som fajčil 16 rokov. Skoro každý rok som sa pokúšal prestať. Raz to bolo s biorezonanciou, potom s tabletkami zahraničia za 100€, neskôr som zase skúsil iné metódy, až napokon som skončil u Mira.  Niekoľko myšlienok z toho, čo mi povedal sa mi vrylo hlboko do pamäte a zatiaľ nefajčím. Či a ako dlho nebudem fajčiť, neviem teraz dopredu povedať, ale 18.6.2016 som začal svoju púť a nevzdávam sa!

>> Referenciu si môžete overiť <<

Ľuboš Gábor

Kurz mi veľmi pomohol. Nefajčím a snažím sa aj po pracovnej stránke dosiahnuť čo chcem. Veľmi pekne vám ďakujem za pomoc a budem vás odporučať aj mojim známym, ktorí budú mať záujem skoncovať s fajčením. Tak sa majte, nech sa vám darí a ešte raz veľmi pekne ďakujem. Máte u mňa veľký rešpekt za to, čo robíte.

>> Referenciu si môžete overiť <<

Marek Matys

Skúsil som všetko: pevnú vôľu, náplaste. Dokonca som bol aj v Centre pre liečbu závislosti na tabaku. Napriek tomu som fajčil. Po čase som sa rozhodol absolvovať odvykací kurz Mira Vrážela. Jeho osobný prístup pri odstraňovaní závislosti mi otvoril oči a dodal novú energiu.

>> Túto referenciu si môžete overiť telefonicky na 0915 340 539. <<

Martin Cáfal Líder finančných spostredkovateľov

Čítali ste už články?

Spoznajte päť hrubých chýb, prečo je náročné ľahko a rýchlo prestať fajčiť.

e-KNIHA ZADARMO

Odkryte jednoduchý a zabudnutý spôsob,

ako žiť na plný potenciál.

 

Tieto webové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií.